Bieber i tha kreut të Torontos: A ke marrë kokainë me vete?

03.05.2014 (komentet: 0)

Këngëtari problematik, Justin Bieber, nuk ka hezituar të bëjë shaka me kryebashkiakun e Torontos, Rob Ford, kur e ka takuar në një klub nate.

 

Ford është i njohur për veprimet e tij të pazakonta duke përfshirë edhe deklaratat se ka tymosur marihuanë dhe kokainë.

Gjatë takimit mes tyre, Bieber e ka pyetur nëse ka marrë me vete kokainë që ta marrin bashkë.

Mirëpo, kjo nuk i ka pëlqyer aspak 44-vjeçarit, i cili thuhet të jetë revoltuar nga kjo pyetje dhe ishte zhdukur për një orë nga klubi, në mënyrë që të qetësohej.

Kreu i Torontos në muajt e fundit është duke pasur probleme serioze me vartësinë nga droga, saqë ka thënë se do të hyjë në një qendër rehabilituese për të shmangur këtë shprehi. 

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment