Beyonce ndez Barcelonën

25.03.2014 (komentet: 0)

Në koncertin e mbajtur në Barcelonë, Beyonce, e veshur në mënyrë provokuese, ka ndezur natën dhe ka elektrizuar qytetin me performancën e saj.

Ajo ka kënduar hitet e saj, si gjithmonë të shoqëruara me një koreografi të realizuar në përsosmëri.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment