Arrestohet Baldwin, voziti biçikletën në kah të gabuar

14.05.2014 (komentet: 0)

Aktori amerikan, Alec Baldwin, është arrestuar në New York, pasi e kishte vozitur biçikletën në drejtim të gabuar, ndërsa me vete nuk ka pasur dokument identifikimi.

Dy police e kanë ndalur 56-vjeçarin, ia kanë vënë prangat dhe e kanë dërguar në stacionin policor.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment