Agnesa pozon “përmbi” Prizren

27.03.2014 (komentet: 0)

Agnesa Vuthaj ka postuar në rrjetet sociale një fotografi të sajën duke pozuar sipër një çatie të një shtëpie.

Modelja kosovare duket sikur i ka harxhuar më të gjitha pozat në tokë, sa ka vendosur të bëjë disa edhe përmbi çati të shtëpive.

Fotografia është realizuar disa muaj më parë, në qytetin e bukur të Prizrenit, ku ish-miss Kosova dhe Shqipëria ka realizuar edhe fotografi tjera, “për toke”. 

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment