Adelina Ismajli së shpejti para altarit

20.11.2012 (komentet: 0)

Adelina Ismajli, ka qëndruar për disa ditë në Tiranë, dhe sigurisht që atje ajo u prit nga një numër i madh i të intervistuesve të cilët u interesuar për gjithçka që ka të bëj me të. E pyetur edhe për jetën e saj private ajo tha se martesa nuk është edhe aq larg.

 

Diva shqiptare ka bërë të ditur se ajo dhe i dashuri i saj tashmë e kanë diskutuar mundësinë e martesës.

Adelina për tashmë disa vite është në lidhje me menaxherin e saj, Valin, dhe nuk e ka kursyer veten të tregojë se është e dashuruar kokë e këmbë në të dhe se i dashuri i saj ia ka ndryshuar jetën për të mirë. Këngëtarja së shpejti do të lansojë edhe albumin e saj më të ri.

Kthehu mbrapa

Shto koment