Publikohet foto e takimit Thaçi-Daçiq

20.10.2012 (komentet: 0)

Është publikuar fotografia e takimit të kryeministrit kosovar Hashim Thaçi dhe atij serb Ivica Daçiq, që u zhvillua dje në Bruksel.

 

Edhe pse zakonisht Bashkimi Evropian dërgon komunikata dhe foto pas çdo përfundimi të takimeve, këtë herë ishte shkruar vetëm një komunikatë e shkurtër ku thuhet se në takim u bisedua për dialogun. /Indeksonline/ 

Kthehu mbrapa

Shto koment