Në vilën e Ilir Metës edhe macja ka tualet personal

03.04.2014 (komentet: 0)

Vila e Ilir Metës në Gjirin e Lalzit ka një shpenzim përrallor. 2000 m2 oborr me ullinj dhe palma gjigande që u sollën me helikopter nga madhësia si dhe brenda në vilë ndodhen 11 WC. Mobilimi kushton mbi 400 mijë euro. Kjo është thjesht vila për fundjava, sepse ata jetojnë në një pallat 5 katësh, ku 4 kate janë banesa e tyre në qendër të Tiranës, në zonën e bllokut.

 

Kjo është një foto e bërë gjatë një interviste të dhënë për mediat nga bashkëshortja e kreut të LSI, Monika Kryemadhi, e cila është edhe deputete. Sipas Monikës edhe macja ka tualetin e veçantë për të kryer nevojat personale. Bëhet fjalë për shtëpinë në Gjirin e Lalzit të Metës. Disa ditë më parë pamë festën faraonike të Metës për ditëlindjen e tij në këtë zonë turistike, shpenzimet e së cilës kanë kaluar 500 mijë eurot. Tani, po shihni se si është arreduar nga brenda kjo vilë luksoze ku vetëm kolltuqet “Skavolini” kushtojnë 32.000 euro.

/ekspres.al/

- See more at: http://www.durreslajm.com/gossip/n%C3%AB-vil%C3%ABn-e-ilir-met%C3%ABs-edhe-macja-ka-tualet-personal#sthash.KxoexQdS.dpuf

Kthehu mbrapa

Shto koment