Daciq zbulon planin serb: Hedhja e flamurit të Shqipërisë Etnike dhe masakrimi i futbollistëve shqiptar

19.10.2014 (komentet: 0)


Daciq zbulon planin serb: Hedhja e flamurit të Shqipërisë Etnike dhe masakrimi i futbollistëve shqiptar Dacic i tha Merkelit, ky ishte plani serb! Sipas informatave nga qarqe liberale serbe, Huliganet Serb kishin përgatitur një skenar të paparë dhe të pa dëgjuar deri me tani.

Të gjithë Futbollistët Shqiptarë dhe Delegacioni Shqiptarë duhej të vriteshin në Stadiumin “Humska” nga Huliganët. Tragjedia e vitit 1984 kur vdiqën 79 tifozë duhej të tejkalohej. Si Alibi për masakrën e përgatitur ndaj Delegacionit Shqiptarë do të përdorej provokimi me flamur.
 
Lufta mes shteteve nuk do të ndodhte pas tragjedisë së paraparë, Serbia do të dënohej me disa vjet largim nga të gjitha garat, kurse shteti do të orientohej komplet nga Rusia. Ekipi futbollistik shqiptarë duhet të jetë tepër me fat dhe tani e lumtur që arriti të dalë gjallë nga masakra e përgatitur. Edhe shërbimet amerikane kanë informata për planin në fjalë, pasi edhe ato kanë informuar UEFA-n për këtë plan./s.i./standard.eu/

Kthehu mbrapa

Shto koment