Njoftim mortor

18.05.2016 (komentet: 0)

Të nderuar bashkëfshatarë, ju njoftojmë se ka ndërruar jetë, në moshën 87 vjeçare Nazlie Ibrahimi (gruaja e Isufit) .

 

Varrimi i të ndjerës bëhet në fashatin tonë Kokaj ( e enjte, 19 maj) pas faljes së namazit të iqindisë .

Në emër të stafit kokaj.net dhe të afërme, familjarëve ju shprehim ngushëllimet më të sinqerta , kurse të ndjerën  zoti e shpërbleftë me xhenet.

Kthehu mbrapa

Shto koment