Ngjarjet e datës 15 Mars

15.03.2014 (komentet: 0)

- Oda Ekonomike e Kosovës dhe Qendra e Insiciativës së punedhensve nga pjesa veriore e Mitrovicës e përbërë nga komuniteti i bizneseve serbe, nënshkruajnë memorandum bashkepunimi. (Lokalet e OEK, ora 11:00)

 - Kryeministri Hashim Thaçi viziton punimet e Ngrohtores së qytetit “Termokos”. (Rrethi i Obiliqit – rruga për Shkabaj te Univerzumi, ora 11:30)

- Asociacioni për Kulturë Edukim e Arsim organizon tribunë me temë "Turqia, Ballkani dhe Shqiptarët". (Hotel Grand, ora 16:00)

- Mbahet sfilata e kreatorës Dona Matoshi, e cila do të prezantojë koleksionin e ri pranverë-verë 2014. (Salla e kuqe e pallatit te rinisë, ora 20:00) 

Kthehu mbrapa

Shto koment