Lajm mortor!

30.01.2018 (komentet: 0)

Të nderuar bashkëfshatar, miq e dashamir të Familjes Asani në Malishevë me prejardhje nga fshati Kokaj!

 

Me pikëllim të thellë ju lajmërojmë se në moshën 39 vje[are ,  ka ndërruar jetë Afrim ( Shaban) Asani, i lindur në Kokaj më 04 08 1979. I ndjeri  ka jetuar në Zvicërr ku edhe ndrroi jetë më 28 01 2018.

Ju njoftomë se varrimi, i të ndjerit bëhet  me datën 31 janar në fshatin Malishevë, pas faljes së namazit të drekës. 

Në emër të stafit kokaj.net, familjes të afërmeve, dhe miqve të familjes Asani ju shprehim ngushëllime më të sinqerta.

Kthehu mbrapa

Shto koment