Vdiq foshnja 6 muajshe Shpend ( Sokol) Ismaili

10.11.2012 (komentet: 0)

Bashkëvendas të nderuar me keqardhje ju njoftojmë se sot  në një moshë fare të re 6 muajshe në Spitalin e Tiranës ka ndrru jetë Shpend (Sokol) Ismaili  .

 

Varrimi do te behet te dielen me namazin e drekes me 11 nentor . 

Në emër të stafit kokaj.net  Familjes Ismaili , gjegjësisht prindërve iu shprehim ngushllime më të sinqerta.

Përshkak se jemi  rritur në numër  shum, dhe nuk njihemi mirë dhe sa duhet, ua bëjë dije se Sokoli, babai i foshnjes 6 muajshe, Sokoli  eshte djali i Ramush (Mehmet) Ismailit.


Kthehu mbrapa

Shto koment