LDK: Të mërkurën mbledhje komemorative për të ndjerin Emrush Haziri

06.10.2015 (komentet: 0)

LDK: Të mërkurën mbledhje komemorative për të ndjerin Emrush Haziri

Lidhja Demokratike e Kosovës, Dega në Gjilan, njofton anëtarsinë dhe opinionin e gjerë se me rastin e ndarjes nga jeta të veprimtarit të kauzës kombëtare Emrush (Ethem) Haziri, mbahet mbledhje komemorative të mërkurën më datë 07. 10. 2015 me fillim në ora 11:00 në Teatrin e Qytetit në Gjilan.

Kthehu mbrapa

Shto koment