HAZIRI: TURP PËR ATA QË PUBLIKUAN LISTAT

11.02.2015 (komentet: 0)

Nënkryetari i LDK'së, Lutfi Haziri nuk është ndarë i kënaqur me listën e veteranëve të Zonë së Karadakut, që është publikuar sot.

Publikim i plotë i Hazirit në Facebook:

Sot u bë publike lista e veteranëve të Zonës së Karadakut dhe me keqardhje dua të them se Agim Çekut duhet t’i vije turp për këtë listë të paturpshme. Në veçanti duhet të turpërohen Ahmet Isufi e Shemsi Syla, të cilët dezertuan në kohën më të rëndë për luftëtarët e lirisë. ‘Lavdi’ ju qoftë marria! LH 

Kthehu mbrapa

Shto koment